Hakkımızda

Biz Kimiz?

Bilişim, baş döndürücü bir hızla ilerleyen, bilgi ve emek yoğun bir sektördür. Teknolojinin gelişim hızına ayak uydurmak için doğru bilgiye doğru zamanda sahip olmamız gerektiğine inanıyoruz. Şirketimiz bu hedef etrafında bir araya gelmiş bir yüksek bilgisayar mühendisi, bir endüstriyel elektronik uzmanı tarafından 28 Ekim 2014 tarihinde kurulmuştur. Aralık 2014 içerisinde WIS Network Türkiye Distiribütörlüğünü almıştır.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin bilgi işlem konusundaki ihtiyaçlarını güvenli, kendini ispatlamış ve uygun maliyetli teknolojiler ile çözümlerken, BT yatırımlarının karşılığını tam almalarını sağlamak ve müşterilerimizi güçlendirerek güçlenmek. Bilgi birikimimizi ülke kaynaklarının dışarı gitmesine engel olmak için kullanmak.

Misyonumuz

Doğru ihtiyaç tespitini yaparak doğru yatırımın planlanmasını sağlamak yatırımın getirisi olarak yüksek verimliliği sağlamak dışalım yerine kaliteli yerli üretimi tercih etmek teknolojinin insan için olduğunu unutmadan çalışmak müşteriyi ürüne uydurmadan, ürün ile sınırlandırmadan istediği gibi çalışmasına fırsat verecek ürünlerle müşterileri buluşturmak.